Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Яку шафу-купе краще обрати до передпокою?

Поради щодо вибору шафа-купе до передпокою?

Прихожа – це місце, яке часто важко облаштувати. Зазвичай це невеликі, найчастіше вузькі кімнати, крім того, тут багато всього відбувається. Тут ми одягаємо та знімаємо взуття чи куртки. Прибираємо сумки та рюкзаки, зберігаємо головні убори, рукавички, зонтики. А іноді ще пилосос, прасувальна дошка чи інші «корисності» для дому.

Щоб вмістити все це, вам потрібно вибрати ідеальну шафу купе до передпокою.

Варіанти для шаф у передпокій

Моделі шафи купе до передпокою можуть виглядати дуже по-різному. Це можуть бути кутові моделі або прямі, з відкритими полицями, двох, трьох і навіть чотиридверні. З дзеркальними дверима, глухими, під скло і т.д.

Якщо з прямою шафою все зрозуміло, то сучасні кутові шафи-купе на замовлення – це зовсім інший підхід до цього виду меблів. Вони не тільки адаптовані до кривизни стін, підлог та стель, але й можуть мати будь-які розміри, а їх інтер’єр визначається самим власником на етапі проектування, щоб він максимально відповідав його потребам. У вбудованих меблів, розташованих у кутку кімнати, легко поєднати розсувні двері з розстібними, отримавши таким чином дуже функціональний і практичний предмет.

Незалежно від того, яку модель ви виберете, пам’ятайте, що шафа купе та передпокій повинні відповідати облаштуванню житлової зони, в яку ви виходите з цієї кімнати.

Як спланувати шафу купе у передпокій?

Рекомендації щодо вибору шафи-купе в передпокій?

Ви знаєте, що можна купити готові меблі в магазині, але також можна придбати шафу купе на замовлення під ваші індивідуальні розміри та побажання. Ідеї шафи в передпокій ви могли запозичити у когось удома, модні шафи в передпокій можна побачити в інтернеті або в будь-якому меблевому магазині. Коли ви приблизно уявляєте яку шафу ви хочете, потрібно ще подумати, як зробити шафу в передпокій максимально зручною та практичною.

Як вибрати шафу купе в передпокій

Починати планування шафи-купе варто з її розміру та глибини. Шафа повинна бути місткою, але зручною у використанні. Стандартна глибина осередків становить близько 60 см – у нього можна помістити навіть товсті куртки та пальта.

Не варто вибирати надто глибокі моделі, тому що вони складні у використанні (щоб дістати речі з глибини, доводиться «пірнати» в гардероб). Однак шафа глибиною 40 см буде також функціональною — головне правильно її спланувати.

Грамотна організація простору дозволить зберігати у шафі різні види одягу та інших речей. Спершу варто запланувати місце для розвішування речей, для цього внутрішню частину шафи добре обладнати штангами.

У конструкцію шафи обов’язково слід передбачити висувні ящики та полиці. Ящики, найзручніше розташувати в нижній частині.

Як підібрати колір шафи у передпокою?

Розмірковуючи про те, як оформити шафу-купе у передпокій, слід враховувати і дизайн – потрібно підібрати модель, яка буде відповідати стилю, в якому оформлене приміщення. Вибір кольору шафи купе не може бути проблемою. Універсальним рішенням є шафи-купе сірого або білого кольору, які підходять до багатьох інтер’єрів. Також дуже популярні шафи у відтінках дерева – як світлого дуба або бука, так і трохи темнішої вільхи або горіха.

Практичні меблі на замовлення

Наш магазин пропонує багато варіантів готових меблів, але якщо ви хочете облаштувати свій простір найбільш зручно і практично, краще замовляти меблі під себе. У нас ви можете придбати не тільки шафу купе за індивідуальними розмірами, аще й виготовлення кухоні на замовлення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.