Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Який дизайн дитячої кімнати краще: необхідне та бажане

Облаштування обителі малюка є одним із найцікавіших, але й гранично складних завдань для батьків. Тут важливо зважити на кожну деталь: від виняткової безпеки до веселих тонів, якими насичений інтер’єр дитячої.

Маленький член сім’ї повинен не просто мати свій кут у будинку, але й любити там займатися, грати та перебувати загалом. Дизайн дитячої кімнати призначений радувати дитину, забезпечувати їй веселе та розвиваюче проведення часу. З чого варто розпочати організацію фортеці для нашого чада?

Безпечний та спокійний дизайн дитячої кімнати

Кожен з батьків, насамперед, піклується про здоров’я свого малюка, тому й дитячі меблі, та інші деталі інтер’єру у приміщенні з дерева, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Також кожну складову майбутньої кімнати дитини необхідно уважно перевіряти на відсутність гострих або виступаючих частин, щоб уникнути травм та подряпин.

Зазвичай найактивніший час діти проводять поза домом (у дитсадку чи школі), тому краще віддавати перевагу заспокійливій та розряджуючій кольоровій гамі в їхній кімнаті. Виходячи з рекомендацій психологів, бажано використовувати теплі жовті, рожеві та оливкові тони, завдяки яким інтер’єр дитячої сприятиме зняттю втоми та напруги малюка після гіперактивного дня.

Дизайн дитячої кімнати: орієнтація на самостійність

На стрімкий здоровий розвиток дітей сильно впливає довкілля. Найменші повинні мати, що розглядати, тому прийнятно зацікавлювати їх барвистими шпалерами із завитками, яскравими малюнками. Фахівці стверджують, що так ми сприяємо успішному розвитку фантазії дитини. До того ж його тимчасова зацікавленість подібними дрібницями дає батькам кілька вільних хвилин.

Малюкам старшого віку уваги тата та мами потрібно не менше, ніж немовлятам. Щоб дитина ставала самостійнішою, корисно оформляти дизайн дитячої кімнати з урахуванням не тільки її інтересів, а й фізичних особливостей.

Дитяча – це мікросвіт малюка, докладіть максимум зусиль, щоб йому було в ньому весело та затишно.

Читайте також як правильно вибирати матеріал для кухні.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.