Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

З яких матеріалів роблять меблі?

Сьогодні дизайнери можуть використовувати різні матеріали – метал, пластик, скло, ротанг. Але найпопулярнішими залишаються масив натурального дерева, ДСП чи ЛДСП, МДФ, постформінг.

Натуральну деревину використовують для виготовлення елітних гарнітурів. Меблі з масиву виходять добротними і красивими. Вона ідеально підходить для створення благородного класичного інтер’єру, але не позбавлена недоліків.

З яких порід дерева роблять меблі?

У доступному сегменті лідирує сосна, потім слідують береза, дуб, ясен, горіх, акація. Більш дорогі гарнітури виготовляють із екзотичного сандала, манго, тику, махагонієвого дерева. Ці матеріали мають красиву фактуру і багатий спектр відтінків, від рожевого в манго до червоно-коричневого.

Набагато частіше для виготовлення меблів в Одесі застосовують демократичніші матеріали.

Матеріали для виготовлення меблів

ДСП – складається зі спресованих і склеєних тирси, стружок. Як сполучний склад використовують формальдегіди. Зовнішні сторони плит ДСП покривають облицюванням. Це найбільш бюджетний та недовговічний матеріал.

ЛДСП – це, по суті, ламіноване ДСП з покриттям із паперово-смоляної плівки. Поверхня ЛДСП може бути будь-якого відтінку, мати гладку чи рельєфну структуру, імітувати шкіру, метал. Водостійка ЛДСП має спеціальне захисне просочення. Цей матеріал найчастіше використовують для виготовлення корпусу меблів на замовлення. Його просто розмічати і різати, але обов’язково потрібно ретельно закладати торці виробу.

МДФ – виготовляється із стружки дуже дрібної фракції. У процесі гарячого пресування деревне борошно зв’язується клеючим складом на основі натурального парафіну і лігніну. У результаті виходить екологічний матеріал. Щільність плити із МДФ практично така ж, як у натурального дерева, при цьому вона гнучка, легко обробляється, не кришиться. МДФ широко використовують при виготовленні фасадів – у тому числі гнутих та декорованих фрезеруванням.

Постформінг – застосовується при виготовленні стільниць. За основу використовують як ДСП, так і МДФ. Просочений спеціальним складом багатошаровий папір перетворюється на зносостійкий пластик, що огинає заготовку з торця та лицьового боку.

Які матеріали для меблів найбезпечніші?

У порядку зменшення – натуральна деревина, МДФ, ЛДСП, ДСП. Мають значення такі фактори, як нанесення спеціальних просочень та якість обробки кромки. В ідеалі вона має бути повністю запечатана.

Звертайтеся, якщо вам потрібні якісні меблі на замовлення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.