Затишна кухня: топ 5 ідей
Усім хочеться, щоб у квартирі було гарно та затишно. До того ж у всіх різні смаки та уподобання щодо кухонного (та іншого) інтер’єру. Деякі віддають перевагу більш сучасному стилю, інші віддають данину традиціям.
Простий рецепт створення затишної кухні
Немає такого інтер’єру, який подобався б усім, але кожен з нас хоче, щоб його будинок був затишним. Як зробити так, щоб на кухні панувала затишна атмосфера та тепло, в якому хочеться перебувати?
Звичайно, важливішим є смак і думка людей, які живуть у цьому будинку, але також важливі деякі хитрощі внутрішнього оздоблення, меблювання, освітлення, завдяки яким ви це підкреслите.
Колір стін
Щоб зробити кухню затишною, використовуйте приємні пастельні відтінки, а також ті, які асоціюються з природою. Теплий бежевий, салатовий, пастельно-блакитний або теплий жовтий не лише пожвавлять кімнату, а й прикрасять її.
Якщо ви хочете привнести в інтер’єр нотку елегантності та екстравагантності, можна використовувати темно-синій, яскраво-червоний або чорний, але ці кольори виглядають виграшно тільки коли їх не дуже багато і якщо розмір кухні досить просторий.
Гра зі світлом
Якщо ви бажаєте привнести затишку в кухонне приміщення, варто зробити ставку на магію світла. Він може повністю змінити сприйняття нашого оточення. Для кухні краще вибрати такий тип освітлення, який випромінює тепле молочне світло. Крім того, за допомогою світла можна підкреслити найважливіші елементи на кухні та приховати недоліки кімнати.
Меблі кухні
Щоб позбавити себе зайвої метушні, варто подбати про дійсно гарну організацію робочого місця — ідеальний варіант — кухні на замовлення.
Зручна кухня має бути поділена на зони, що мають певний функціонал, а їх правильне планування не тільки полегшує приготування їжі, але й заощаджує час та організує інтер’єр. Важливо відзначити, що ці області мають бути розташовані у відповідній конфігурації, виходячи з послідовності виконуваних нами дій:
- Зона зберігання продуктів. Вона включає холодильник, морозильну камеру і різноманітні шафки.
- Зона зберігання посуду зазвичай складається з різних ящиків та шафок.
- Зона для миття охоплює раковину, посудомийну машину, сушарку, місце для сміття, відділення для зберігання миючих засобів.
- Зона приготування їжі – це місце для посуду та столових приладів, необхідних у процесі приготування. У цій зоні знаходяться роботи, комбайн, блендер, дошки для обробки і т.д.
- Зона випічки складається з духовки, мікрохвильової печі та шафок для зберігання сковорід, форм, деко та каструль.
Всі мріють про ідеальну кухню, але не завжди форма та розміри кімнати дозволяють бути повністю гнучкими в її облаштуванні. Не хвилюйтеся. Меблі на замовлення в Одесі дають можливість створити кухню за індивідуальним замовленням та розміром. Якщо ви вирішите замовити кухню в «Колорит меблі», то у вас залишається багато свободи у створенні та облаштуванні інтер’єру своєї мрії.
Ставка на аксесуари
Окремі елементи у різних формах можуть надати кухні додаткового тепла та клімату. Прекрасним доповненням будь-якої кухні стануть зелень чи квіти, картини, декоративні елементи – ви можете купити декоративні баночки для зберігання спецій чи чаю, вазочки тощо. Пам’ятайте також про всі фрезеровані аксесуари на фольклорну тематику.
Відповідні тканини
Дуже важливо використовувати на кухні відповідні тканини. Особливо якщо хочеться, щоб було затишно. Вибирайте натуральні, наприклад, льон або бавовну – повісьте на вікна яскраві штори, на стіл – картату скатертину, виберіть стільці з красивою тканинною оббивкою.