Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кольори шаф купе – як підібрати?

Шафа – основна функціональна одиниця приміщення та один з провідних предметів інтер’єру. З розчаруванням замовники стикаються, коли з’ясовується, що цей предмет меблів «не вписується» за кольором у загальний простір. Щоб уникнути фатальної помилки, дамо базові поради щодо шафи купе, а саме – основ вибору його відтінку.

Як підібрати колір шафи купе?

Основні правила підбору кольору для шафи купе

Отже, допустимо ви розглядаєте шафи на замовлення. Каталоги палітр повною мірою можна вивчати годинами, а подобається, звісно, багато чого. Але «на папері» і в житті навіть один варіант може виглядати по-різному. Тому клієнту потрібно взяти до уваги такі правила щодо підбору кольору шафи купе та фільтрації запропонованих варіантів:

З основами комбінації кольорів розібралися. Але не забувайте, що є ще один маленький аспект: як вибрати колір профілю для шафи купе. Безпрограшні варіанти – стара бронза, шампань, золото та срібло. Також можна обтягнути фурнітуру плівкою у потрібний колір. Однак завжди потрібно на власні очі її зіставляти з основою фасаду. Тепер розглянемо сучасні кольори шаф купе.

Трендові варіанти кольорів шаф купе

Популярні кольори для шафи-купе

Отже, серед популярних кольорів для шафи-купе слід зазначити:

І це не вичерпний перелік, на підставі якого можна вибрати колір шафи купе. Гнатись слід не за трендом кольору, а за естетичною гармонією приміщення.

А якщо залишилися сумніви, фахівці «Колорит Меблі» допоможуть підібрати ідеальне забарвлення меблів для дому на замовлення. Ласкаво просимо до обговорення деталей проекту в наші магазини в Одесі!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.