Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухня до стелі: плюси та мінуси

Монолітні рішення в інтер’єрі почали активно популяризуватись ще на початку нинішнього десятиліття. Економія простору, прерогативи в установці – ці та інші аргументи наводять консультанти, коли люди аналізують купувати кухню до стелі чи ні. У всіх, безумовно, переваги свої. Сьогодні спробуємо вас скоординувати щодо плюсів та мінусів кухні під стелю.

Варіації кухонь від підлоги до стелі

Фактурна кухня на замовлення

Якщо ви виношуєте ідею облаштування своєї трапезної саме в такому варіанті, то, напевно, стикалися в Інтернеті з різними модифікаціями. Справді, є кілька способів, як зробити кухню до стелі:

Стилістично як зробити кухню під стелю – питання індивідуальне. А ось що варто врахувати загалом при виборі такого дизайну – розбиратимемося далі.

Кухня під стелю: за і проти

Кухня пряма

Перш ніж оформляти замовлення, врахуйте площу приміщення та висоту стелі. Дайте відповідь собі на запитання: чи готові ви лізти за девайсом на значну висоту (наприклад, 3 метри і вище). Загалом, зіставимо основні переваги та недоліки такого варіанту.

Переваги:

Недоліки:

У будь-якому випадку це все теорія. Раціональніше – викликати замірника, який оцінить габарити приміщення та винесе вердикт, керуючись своїм досвідом. Якщо клієнт і фахівець сходяться на думці, тоді можна обговорювати такі нюанси, як повісити кухню впритул до стелі, які види шаф виглядатимуть у загальному ансамблі приміщення гармонійніше та інше.

Компанія «Колорит Меблі» допоможе визначитися з вибором кухні на замовлення в Одесі. Наші консультанти, замірники та дизайнери націлені не продати варіант «дорожче», а справді гармонізувати приміщення, в якому ви проводитимете приємні моменти свого життя. Чекаємо на вас у наших офісах в Одесі!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.