Види гардеробних кімнат
Вважається, що вбиральня – це забаганка модників, а для її облаштування в приміщенні має бути зайве місце. За бажанням простір мрії можна відтворити в межах площі будь-якого розміру та формату. Якщо у вас є така мрія – ця стаття буде корисною для вас. Розкажемо, як оформити вбиральню стильно, а головне функціонально.
Зручні варіанти планування гардеробної кімнати
Розрізняють три оптимальні варіанти вбиральні, де мінімально задіяна площа, а речі нарешті знаходять свої місця. Вибір залежить від того, яку частину в будинку чи квартирі ви вирішите виділити для неї.
Кутові гардероби
Такі типи вбиралень славляться тим, що втілити в реальність їх можна в будь-якому приміщенні. Особливість – задіяні дві суміжні стіни, що дозволяє максимально заощадити простір. Взяти на замітку слід такі різновиди гардеробних кімнат кутового типу:
- Г-подібна. Це традиційний варіант конструкції. Проектуються меблі зі штангами, гачками, висувними ящиками та різними за обсягом полицями. Гармонійно виглядають як варіанти відкритого типу, так і закритого – з дверцятами або купе.
- Трикутна. Виглядає виграшно в невеликих кімнатах. За рахунок монтажу простінка у приміщенні виходить ще одна кімната. У ній можна розмістити стелажі, ящики, сітки, великі місця для подовженого одягу. При виготовленні меблів на замовлення можна використовувати хитрощі з дзеркальними поверхнями шаф, що візуально розширить простір.
- Трапецієподібна. Такий варіант ідеально впишеться у простору кімнату. Дизайнерське рішення – безмежне. Одна зі стін може бути довшою або коротшою за іншу. Конструкційно конфігурація виглядає дещо складніше за рахунок зведення додаткової стінки та обліку кута нахилу трапеції. Однак при грамотному проектуванні меблі виглядають в загальному ансамблі приміщення дуже гармонійно.
Ще один вагомий плюс планування вбиральню в кутовому варіанті – приховування дефекту на стінах або стелі шляхом підбору правильної варіації меблів.
Лінійні гардероби
Гість, зайшовши до кімнати з такою гардеробною, може подумати, що це звичайна шафа-купе. Він дуже здивується, коли ви запросите його пройти всередину! Це чудовий варіант для невеликих приміщень. Ви, звичайно ж, запитаєте: як організувати вбиральню такого типу у крихітному просторі? Розташувати її можна вздовж стіни, що несе, в коридорній ніші або біля дверного отвору.
Клієнти, роздумуючи над варіантом організації речей при вході, довго вибирають між гардеробною та шафою купе.
Щоб визначитися, що вам таки ближче, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом –Яку шафу-купе краще вибрати до передпокою.
П-подібні гардероби
Які бувають вбиральні ще? Не можна не згадати паралельних конструкцій. У цьому випадку буде задіяно три стіни. Ідеально конструкція впишеться як у вузьке, так і широке приміщення. Єдиний нюанс, який повинен врахувати замовник – щоб меблі не загороджували вікно. А наповнення, кількість ярусів та варіант перегородки – не обмежується строгими рамками.
Проектуванням та виготовленням шаф на замовлення спеціально для вбиралень займається команда «Колорит Меблі». Якщо ви хочете втілити свою мрію в життя – готові допомогти вам з реалізацією ідеї!