Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Види гардеробних кімнат

Вважається, що вбиральня – це забаганка модників, а для її облаштування в приміщенні має бути зайве місце. За бажанням простір мрії можна відтворити в межах площі будь-якого розміру та формату. Якщо у вас є така мрія – ця стаття буде корисною для вас. Розкажемо, як оформити вбиральню стильно, а головне функціонально.

Зручні варіанти планування гардеробної кімнати

Розрізняють три оптимальні варіанти вбиральні, де мінімально задіяна площа, а речі нарешті знаходять свої місця. Вибір залежить від того, яку частину в будинку чи квартирі ви вирішите виділити для неї.

Кутові гардероби

Типи гардеробних кімнат

Такі типи вбиралень славляться тим, що втілити в реальність їх можна в будь-якому приміщенні. Особливість – задіяні дві суміжні стіни, що дозволяє максимально заощадити простір. Взяти на замітку слід такі різновиди гардеробних кімнат кутового типу:

Ще один вагомий плюс планування вбиральню в кутовому варіанті – приховування дефекту на стінах або стелі шляхом підбору правильної варіації меблів.

Лінійні гардероби

Як організувати вбиральню

Гість, зайшовши до кімнати з такою гардеробною, може подумати, що це звичайна шафа-купе. Він дуже здивується, коли ви запросите його пройти всередину! Це чудовий варіант для невеликих приміщень. Ви, звичайно ж, запитаєте: як організувати вбиральню такого типу у крихітному просторі? Розташувати її можна вздовж стіни, що несе, в коридорній ніші або біля дверного отвору.

Клієнти, роздумуючи над варіантом організації речей при вході, довго вибирають між гардеробною та шафою купе.

Щоб визначитися, що вам таки ближче, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом –Яку шафу-купе краще вибрати до передпокою.

П-подібні гардероби

Які бувають вбиральні ще? Не можна не згадати паралельних конструкцій. У цьому випадку буде задіяно три стіни. Ідеально конструкція впишеться як у вузьке, так і широке приміщення. Єдиний нюанс, який повинен врахувати замовник – щоб меблі не загороджували вікно. А наповнення, кількість ярусів та варіант перегородки – не обмежується строгими рамками.

Проектуванням та виготовленням шаф на замовлення спеціально для вбиралень займається команда «Колорит Меблі». Якщо ви хочете втілити свою мрію в життя – готові допомогти вам з реалізацією ідеї!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.