Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Яка кухня краще пряма чи кутова?

Сучасні дизайнерські рішення дозволяють втілити на ділянці з будь-яким метражем кухню, яка ближче до душі клієнта. Технічно, дійсно будь-який проект реалізувати можливо. Однак важливо продумати ще й функціональний бік питання. Найпопулярніший вибір серед замовників – пряма чи кутова кухня. У цій статті намагатимемося допомогти вам зробити правильний вибір.

Кутова кухня: за та проти

Вибір кутової кухні

Цей варіант має серед клієнтів великий попит. Головною перевагою кутової кухні є можливість втілити в життя правило золотого трикутника – розмістити плиту, мийку і холодильник на максимально близькій відстані. Г- та П-подібні планування уподобали як мешканці новобудов, так і старих панелек. Якщо коротко, дизайнери виділяють очевидні плюси і мінуси кутової кухні.

Плюси:

Мінуси:

Крім того, кутові кухні передбачають найчастіше розміщення мийки у кутку. Це некоректно віднести до плюсів або мінусів, але замовник повинен прийняти до відома.

Вибір прямої кухні

Особливості планування прямої кухні

Кухні прямі припускають розташування техніки та шаф на одній осі. Якщо ви сумніваєтеся у функціональній можливості, для виготовлення кухні на замовлення прямолінійного плану також можна задіяти кілька ярусів. А заокруглення форм і поєднання відразу кількох функцій в єдиному модулі дають можливість позбутися власнику необґрунтованого захаращення приміщення, чи воно велике чи маленьке.

Найчастіше, звичайно, звертаються до варіанта прямолінійних гарнітурів власники квартир-студій або ті, хто має місце для приготування їжі не дає можливості розвернутися. У цьому випадку можна раціонально розподілити робочу зону, місце трапези та зону відпочинку.

По суті, єдиною великою відмінністю прямих від Г- та П-подібних кухонь є відсутність «золотого трикутника». Проте об’єкти, що задіяні в технології приготування, все одно перебувають у кроковій доступності.

Тож краще – кутова кухня чи пряма?

Відмінність кутової та прямої кухні

Ми постаралися викласти найвагоміші «за» та «проти» кожного варіанту. Безумовно, потрібно спиратися на свої особисті переконання та на нюанси вашої квартири. В облік слід взяти ще кілька моментів, які дозволять вам визначитися, як краще розмістити кухню:

Щодо інших важливих технічних моментів рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею – Помилки при замовленні кухонь.

Якщо говорити про стилістику, будь-який варіант гарнітура можна втілити у життя під ваші естетичні уподобання. Фахівці «Колорит Меблі» знають, як вибрати кутову кухню чи гармонійно облаштувати прямолінійну конструкцію.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.