Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухня в стиле Хай-Тек
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні у стилі Хай-Тек

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні на замовлення стиль Хай Тек в Одесі

Купити кухню в Одесі стиль Хайтек

Якщо ви хочете оформити приміщення для приготування та приймання їжі в стислому, натхненному технологічними досягненнями стилі, пропонуємо розглянути варіант кухні Хай-Тек на замовлення.

Особливості кухні в стилі Хай-Тек

Даний стилістичний напрямок впевнено конкурує з кухнями у стилі Лофт та Мінімалізм. Однак має кілька особливих відмінних рис, серед яких:
  • Ідеально гладкі поверхні. Фасад та робочі поверхні можна виконати з практичної нержавіючої сталі, дерева чи натурального каменю, або з імітацією під них.
  • Акцент за рахунок скляних вставок. Використання високоякісного скла надає кухні в стилі Хай-Тек «чистий» зовнішній вигляд. Дизайнерське рішення не обтяжується візуально.
  • Прості геометричні форми. Кухня в стилі Хайтек – це про прямокутні та кубічні елементи, що надає загальному ансамблю правильну симетрію.
  • Мінімалістична палітра кольорів. В основі гами переважають нейтральні тони – білий, сірий та чорний. А яскравий акцент можна обіграти яскравими кольорами, наприклад, червоним, помаранчевим або синім.
  • Освітлення. Купити кухню Хай-тек стоїть ще й з тієї причини, що вона досить світла за рахунок використання світлодіодних та галогенових джерел світла. За рахунок правильного розподілу освітлювальних приладів відбувається рівномірне освітлення та створення цікавих візуальних ефектів.
До того ж, така лаконічна кухня не потребує додаткової прикраси декоративними елементами. Вони просто будуть на ній недоречні. Основу прикраси вже закладено у ній, і це – еталонна чистота ліній.

Нюанси ціни кухні в Хай-Тек стилістиці

Купити кухню у стилі Хай-Тек цілком реалістично. Принадність у тому, що клієнт може розглянути численні варіанти поверхонь (у тому числі кухні із МДФ та ЛДСП), а також будь-який варіант конструкції під свій бюджет. У кухнях на замовлення в стилі Хай-Тек єдине, на чому ми не рекомендуємо заощаджувати це на фурнітурі. Конструкція прослужить довгі роки, якщо ви розглянете варіанти якісних доводчиків, підйомників та роздільників. Витрачений матеріал, прямо пропорційний квадратурі приміщення, також зіграє свою роль вартості. Компанія «Колорит Меблі» готова запропонувати різні варіанти кухні на замовлення в Одесі. Щоб обговорити деталі проєкту мрії, запрошуємо вас за адресами наших магазинів. Також ви можете отримати консультацію телефоном, заповнивши форму зворотного зв'язку.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.